BAŞKAN VEDAT TÜRKOĞLU MHP'DEN ADAY ADAYI OLDU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karamanlı İlçe Başkanı Vedat Türkoğlu, ilçe başkanlığı görevinden istifa ederek, MHP Burdur Milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıkladı.

Türkoğlu MHP Burdur İl Başkanlığı’nda yaptığı basın toplantısında, mazlumun ve mağdurun yanında olmaya gayret ettiklerini ifade etti.

Açıklamasında, kişilerin menfaatlerini değil, toplumun menfaatlerini ön planda tuttuklarını dile getiren Türkoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Biz, yaşadığımız beldeye nasıl hizmet edebileceğimizin, şehrimizi nasıl kalkındırabileceğimizin derdinde olduk. Genel Başkanımız, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de sık sık vurguladığı ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ sözünü kendimize düstur edindik.”

Aday adaylığı kararını, teşkilat mensubu arkadaşları, dostları ve ailesi ile yaptığı istişareler sonucunda karar verdiğini vurgulayan Türkoğlu, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak genel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden, milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Vermiş olduğum bu kararın, şehrimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin, Alparslan Türkeş’ten sonra en büyük liderleri olduğunu belirterek, Bahçeli’ye teşekkür etti.

Vedat Türkoğlu’nun milletvekili aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını dileyen Ökte, “Çünkü MHP’de her babayiğidin aday olma şansı yoktur. İnşallah hep birlikte Burdur’da 3-0 götürürüz.” diye konuştu.

Basın toplantısına, MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, merkez ve ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Karamanlı ilçesinde zirai alet ve plastik boru fabrikası bulunan 43 yaşındaki Vedat Türkoğlu, evli ve 2 çocuk babası.

KMM

Son DüzenlenmeÇarşamba, 25 Nisan 2018 18:54

Karamanlı

Saniye sonra Kapanacaktır