BAŞKAN SELİMOĞLU: "BİRLİK VE BERABERLİK BİZE DAHA ÇOK ÇALIŞMA AZMİ VERECEK"

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ve AK Parti Karamanlı İlçe Başkanı Ömür Karakaya seçim sonuçlarını değerlendirdi. 

Parti binasında KMM'ye açıklamalarda bulunan Başkan Selimoğlu, seçim sonuçlarının Türkiye ve Burdur’a hayırlı olmasını diledi.

Karamanlı’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye gereken desteği verdiğini belirterek, “Karamanlı bir olduğunu, birlik olduğunu, başarıların birlik olmaktan kaynaklandığını gördü. Bugüne kadar yapılan çalışmalarımızı da takdir ederek, bu seçimlerde bizi hiç yalnız bırakmadı.” dedi.

Selimoğlu, Cumhur İttifakını oluşturan AK Parti, MHP, BBP teşkilatlarına ve Cumhur İttifakına oy veren herkesi selamlayarak şunları kaydetti:

“Milletvekili seçimlerinde AK Parti’ye gereken desteği vererek, bizlerin daha başarılı olmamıza katkı sağlayan, Karamanlı ilçesinden güzel sonuçlar çıkaran, halkımıza çok teşekkür ediyorum. Burdur’dan AK Parti 2, CHP 1 milletvekili çıkmıştır. Bugüne kadar hizmetlerimizde hiçbir siyasi ayrımcılık yapmadık. Bugünden itibaren de siyasi ayrımcılık yapmadan çalışmalarımıza hız vereceğiz. Gördük ki çalışmalarımızın meyvesini gün geçtikçe daha fazlasıyla alıyoruz. Bu birlik ve beraberlik bizleri daha çok hırslandıracak, daha çok çalışma azmi verecek ve daha çok başarılara ulaştıracaktır.”

AK Parti Karamanlı İlçe Başkanı Ömür Karakaya, Karamanlı’nın Burdur bölgesinde 2014 yılından beri en çok devlet desteği ile yatırım alan ilçe olduğunu ifade etti.

Karakaya, AK Parti teşkilatının Karamanlı’da iyi bir çalışma sergilediğine işaret ederek, “Bu çalışmamızın karşılığında da köylerle birlikte Karamanlı halkı takdiri en iyi şekilde verdi ve çıkan oylarla bunu taçlandırdı. Biz belediyeye geldiğimizden beri Başkan Selimoğlu’nun, ‘Biz köylerimizle birlikte Karamanlıyız’ sloganıyla köylere elden geldiği kadar destek sağlandı. Köylerimizin işini ilçemizin işimiz bilerek sürekli takip ettik. Onlarda bizi mahcup etmedi. Allah herkesten razı olsun.” diye konuştu.

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır