KARAMANLI VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

Karamanlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün organize ettiği Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası başladı.

Karamanlı spor salonunda düzenlenen turnuvaya, kamu kurumları, okullar ve köylerden oluşan 10 takım katılıyor.

KMM’ye açıklamada bulunan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Muharrem Erkil, salon sporları turnuvalarına önem verdiklerini kaydetti.

Erkil, spor salonunun spor yapan genç yaşlı tüm vatandaşlar ile dolması için sportif faaliyetleri düzenlemeye devam ettiklerini belirtti.

Voleybol turnuvasına katılan takımlar ve maç fikstürü şöyle belirlendi:

S. No Tarih Gün Baş. Saati GRUBU Karşılaşacak Takımlar Sonuç      
1 18.06.2019 SALI 20.00 A EMNİYET - SAĞLIK        
2 18.06.2019 SALI 21.30 A KILAVUZLAR - KAYMAKAMLIK        
3 19.06.2019 ÇARŞAMBA 20.00 B CAFRİ - İLÇE TARIM     A GRUBU
4 19.06.2019 ÇARŞAMBA 21.30 B JANDARMA - BADEMLİ     1 EMNİYET
5 20.06.2019 PERŞEMBE 20.00 A GENÇLERBİRLİĞİ - KAYMAKAMLIK     2 SAĞLIK
6 20.06.2019 PERŞEMBE 21.30 A KILAVUZLAR - SAĞLIK     3 KILAVUZLAR 
7 21.06.2019 CUMA 20.00 B JANDARMA - İLÇE TARIM     4 KAYMAKAMLIK
8 21.06.2019 CUMA 21.30 B ZİRAAT ODASI - BADEMLİ     5 GENÇLERBİRLİĞİ
9 24.06.2019 PAZARTESİ 20.00 A SAĞLIK - GENÇLERBİRLİĞİ        
10 24.06.2019 PAZARTESİ 21.30 A EMNİYET - KILAVUZLAR     B GRUBU
11 25.06.2019 SALI 20.00 B CAFRİ - JANDARMA     1 CAFRİ
12 25.06.2019 SALI 21.30 B İLÇE TARIM - ZİRAAT ODASI     2 İLÇE TARIM
13 26.06.2019 ÇARŞAMBA 20.00 A KAYMAKAMLIK - SAĞLIK     3 JANDARMA
14 26.06.2019 ÇARŞAMBA 21.30 A EMNİYET - GENÇLERBİRLİĞİ     4 BADEMLİ
15 27.06.2019 PERŞEMBE 20.00 B CAFRİ - ZİRAAT ODASI     5 ZİRAAT ODASI
16 27.06.2019 PERŞEMBE 21.30 B İLÇE TARIM - BADEMLİ        
17 01.07.2019 PAZARTESİ 20.00 A EMNİYET - KAYMAKAMLIK        
18 01.07.2019 PAZARTESİ 21.30 A KILAVUZLAR - GENÇLERBİRLİĞİ        
19 02.07.2019 SALI 20.00 B JANDARMA - ZİRAAT ODASI        
20 02.07.2019 SALI 21.30 B CAFRİ - BADEMLİ        
21 03.07.2019 ÇARŞAMBA 20.00 ÇEYREK FİNAL A1 - B4        
22 03.07.2019 ÇARŞAMBA 21.30 A2 - B3        
23 04.07.2019 PERŞEMBE 20.00 A3 - B2        
24 04.07.2019 PERŞEMBE 21.30 A4 - B1        
25 08.07.2019 PAZARTESİ 20.00 YARI FİNAL A1-B4 / A2-B3        
26 08.07.2019 PAZARTESİ 21.30 A3-B2 / A4-B1        
33 09.07.2019 ÇARŞAMBA 20.00 3.LÜK 3.LÜK        
34 09.07.2019 ÇARŞAMBA 21.30 FİNAL FİNAL        

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır