KARAMANLI BELEDİYESİ İFTAR VERDİ

İftar programı, hayırsever vatandaşların katkılarıyla düzenlendi.

 

Karamanlı Belediyesi, vatandaşlara yönelik iftar programı düzenledi.

Belediye kapalı pazar alanında düzenlenen iftara, Karamanlı Kaymakamı Osman Oğuz Ekşi, Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Tarran Güney ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, KMM’ye yaptığı açıklamada, ramazanın ilk gününde belediyenin düzenlediği iftar programında bir araya geldiklerini söyledi.

Geçen yıldan beri düzenledikleri iftar programlarına belediyenin ve hayırsever vatandaşların katkı sağladığını ifade eden Selimoğlu, “İftar programlarını halkımızın katılımını takip ederek, devam ettireceğiz. Bu yıl 6-7 gün olarak programladık. Ama hayırsever vatandaşların istekleri doğrultusunda, bunları da değerlendirip ramazanı tamamlamak istiyoruz.” dedi.

Ramazan ayının manevi yönünden bahseden Selimoğlu, “Bu tür etkinliklerde küskünler, dargınlar barışır. Hoşgörü içerisinde tüm kesimleri burada toplamak, mutluluk verici. Bu iftar programına katkı sağlayanların hayırlarını, Allah kabul etsin.” diye konuştu.

Vatandaşlardan İsmail Alkan, “İftar programının düzenlenmesine yardımcı olanlardan Allah razı olsun. Ramazanın ilk günü orucumuzu açtık. İnşallah hayırlara vesile olur.” dedi.

Osman Demiray, ramazanın ayından manevi duyguların daha da kabardığını belirtti.

Süleyman Yılmaz, ramazan ayının Türkiye’ye ve İslam alemine hayırlı olmasını dileyerek, “Memleketimizin ve İslam aleminin birliği ve dirliği için dua etmemiz lazım. Bu birlikteliği her zaman için korumamız lazım. Ramazan ayı hepimize hayırlı olsun.” diye konuştu.

KMM

12°C

Karamanlı

Clear

Humidity: 62%

Wind: 6.44 km/h

  • 18 Mar 2018 21°C 3°C
  • 19 Mar 2018 14°C 4°C
Saniye sonra Kapanacaktır