BELEDİYE AKARYAKIT İSTASYONUNA OTOMATİK ARAÇ YIKAMA MAKİNESİ

 

Karamanlı Belediyesine ait akaryakıt istasyonunda otomatik araç yıkama makinesi hizmete girdi.

 

Burdur - Fethiye yolu üzerinde bulunan Karamanlı Belediyesine ait akaryakıt istasyonunda, otomatik araç yıkama makinesi hizmete girdi.

Kanal 15’e konuşan Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Karamanlı belediyesine ait akaryakıt istasyonunun, Burdur-Fethiye güzergahında en işlek akaryakıt istasyonlarından biri olduğunu ifade etti.

Selimoğlu, istasyonda bir dizi düzenleme ve yenileme çalışmalarında bulunduklarını ifade ederek, “2017 yılı itibariyle, marketinden lavabolarına, çevre düzenlemesinden bakımlara kadar her şeyi yeniden tadilat yaptırıyoruz. Buna ek olarak da istasyonumuza otomatik araç yıkama makinesi aldık. Bu güzergahtaki istasyonlarda bu tür bir hizmet yok. Burada vatandaşlarımıza bir kolaylık daha getiriyoruz ve bir kampanya düzenliyoruz. 50 liralık akaryakıt alana 1 jeton veriyoruz. 100 liralık akaryakıt alana, hem köpük hem de yıkamam jetonu veriyoruz. Vatandaşımız hiç akaryakıt almazsa da kendisi para atarak, makinemizi çalıştırabilecek.

Makinemiz son sistemdir. Yanlardan tazyikli su fışkırtma sistemi de var. Bu hizmet ile çevrede en işlek istasyonlardan olan tesisimiz daha da popüler hale gelecek. Ben bu hizmetin, 2017 yılındaki akaryakıt satışlarımızı etkileyeceğini düşünüyorum.

Ayrıca istasyonumuzda, yöresel ürün satış yeri, lokanta, araç yıkama yeri ve bir iki hafta içerisinde yenileyerek hizmete açacak olduğumuz market, bebek bakım odası, engelli tuvaletleri, son sistem otomatik kapı, lavabo ve çeşmeler ile Karamanlı’ya yakışır, bir tesis haline getireceğiz. Bu yaptığımız çalışmalar, bizlere mutluluk veriyor. Çünkü gün geçtikçe müşteri potansiyelimiz ve hizmet kalitemiz artıyor.” dedi.

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır