MİLLETVEKİLİ PETEK'TEN KARAMANLI'YA ÖDENEK MÜJDESİ

AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Karamanlı ilçesinde yer alan futbol sahası ve spor salonu için Spor Toto Başkanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü'nden ödenek sağlandığını bildirdi. 

Petek yaptığı yazılı açıklamada, Karamanlı İlçe Stadyumunda yer alan futbol sahası ve spor salonuna istinat duvarı yapılması için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte çalışma başlatıldığını belirterek, katma değer vergisi (KDV) hariç olmak üzere 700 bin lira ödenek talebinde bulunulduğunu belirtti.

Petek, "Bu çalışmalarımız sonuç verdi ve yaptığımız girişimler sonucunda, Gençlik Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünden gelen yazı ile talebimizin olumlu karşılandığının belge ve bilgisi tarafımıza ulaştı. Karamanlılı hemşerilerime hayırlı olmasını diliyorum. Burdurumuz her hizmetin en iyisine layıktır. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yapılacak her hizmetin takipçisi olacağız. Bu vesile ile başta Sayın Bakanımız Osman Aşkın Bak Beye, Spor Toto Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'a, Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer Faruk Şiran'a ve emeği geçen tüm ilgililere teşekkür ediyorum." dedi.

KMM

10°C

Karamanlı

Cloudy

Humidity: 94%

Wind: 6.44 km/h

  • 20 Jun 2018 22°C 8°C
  • 21 Jun 2018 23°C 11°C
Saniye sonra Kapanacaktır