KILAVUZLAR KÖYÜ MUHTARI YEŞİLYURT: “BİZİM İLÇEMİZ KARAMANLI”

Karamanlı ilçesine bağlı Kılavuzlar köyü Muhtarı Hüseyin Yeşilyurt, bir gazeteye yaptığı talihsiz bir açıklama nedeniyle, büyük üzüntü duyduğunu belirterek, başta ilçe kaymakamı olmak üzere belediye başkanı ve tüm Kılavuzlar ile Karamanlı halkından özür diledi.

Muhtar Yeşilyurt, geçen aylarda bölgesel çapta yayın yapan bir gazeteye demeç verdiğini ifade ederek, verdiği röportajda; Karamanlı ilçesine bağlı olmasına rağmen, köye her yatırımı Burdur İl Özel İdaresi’nden aldığını, daha önce görev yapan Kaymakam Yusuf Altun ile yaşadığı sorun nedeniyle ilçeden bir çivi dahi alamadığını savunmuştu.

Röportajda ayrıca, Burdur İl Özel İdaresi ve siyasilerin desteği ile Kılavuzlar köyünün her sorununa çare bulduğunu belirten Yeşilyurt, şimdi tek isteğinin düğün salonunu tamamlamak olduğu ifadesini kullanmıştı.

Kullandığı bu ifadeler nedeniyle oldukça üzgün olduğunu kaydeden Kılavuzlar muhtarı Yeşilyurt, “Köyün problemleriyle nedeniyle stresli ve dalgın olduğum o dönemde yapmış olduğum bu talihsiz açıklamalardan dolayı, başta Sayın Kaymakamımız Osman Oğuz Ekşi ve Sayın Belediye Başkanımız Fatih Selimoğlu olmak üzere, tüm Kılavuzlar ve Karamanlı halkında çok özür dilerim. Bizim ilçemiz Karamanlı’dır ve biz ilçemizden çok memnunuz.” dedi.

KMM

Son DüzenlenmeCuma, 25 Ağustos 2017 13:46

10°C

Karamanlı

Cloudy

Humidity: 94%

Wind: 6.44 km/h

  • 20 Jun 2018 22°C 8°C
  • 21 Jun 2018 23°C 11°C
Saniye sonra Kapanacaktır