ZEYTİN DALI HAREKATI'NA KARAMANLI ESNAFINDAN DESTEK

Karamanlı esnafı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla iş yerlerini Türk bayraklarıyla donattı.

İlçede kafeterya işleten Şeref Gündüz, Afrin’de düzenlen ’Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak için iş yerlerini bayraklarla donattıklarını belirtti.

İlçedeki diğer esnafa da bayrak asma çağrısında bulunan Gündüz, "Resmi kurumlar ve İş yerleri, ev ve sokaklara Türk bayrağı asmak için kampanya başlattık. Kahraman ordumuzun Suriye’nin Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD/YPG ve DEAŞ mensubu teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlattığı ’Zeytin Dalı Harekatı’nda yalnız olmadıklarını buradan göstermek istiyoruz. Karamanlı halkının ve esnafının yüreği güvenlik güçlerimizle birlikte atmaktadır. Mehmetçiğimize ve vatandaşımıza moral olması için Türk bayrağı asma kampanyamıza herkesin katılmasını istiyoruz. Esnafımızın iş yerlerine, vatandaşlarımızın ise balkonlarına Türk bayraklarını asmasını rica ediyorum. Çünkü Türk ulusu, ordusunun, Mehmetçiğinin her zaman en büyük destekçisidir. Allah, askerimizin yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır