İYİ PARTİ KARAMANLI İLÇE BAŞKANLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ONURUNA YEMEK VERDİ

İyi Parti Karamanlı İlçe Başkanlığı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yıl dönümü dolayısıyla yemek verdi.

Burdur'da bir otelde düzenlenen yemeğe, İyi Parti Burdur İl Başkanı Osman Kurt, İyi Parti Karamanlı İlçe Başkanı Ali Buğra Baykan, İlçe başkanları, il ve ilçe yönetimleri ve partililer katıldı.

Yemek sonrası KMM'ye konuşan Başkan Ali Buğra Baykan, Türk Milleti'nin tüm fertlerinin, vatanın bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı için mücadeleye her zaman hazır olduğunu söyledi.

Başkan Baykan, Mustafa Kemal Atatürk'ün askerlerine "Ben size taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum sözünü hatırlatarak, "Çanakkale milletimizin tarihi şanla ve şerefle dünyaya yeniden meydan okuduğu, 'Dur' dediği yerdir. Çanakkale, dünya tarihine damga vurmuş bir olaydır. Çanakkale, bir milletin her şeyini bitirdiği anda yeniden dirilişi ve zalimlere dur dediği yerdir. Bu mukaddes güzel yurt topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde verilen mücadeleyi millet olarak idrak etmeli, gelecek nesillere bu bilinci aktarmayı, bu güzel vatanı bizlere emanet eden atalarımıza karşı bir borç bilmeliyiz. Şehit yakını ve gazilerimizi bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam etmeliyiz." dedi.

KMM

Karamanlı

Saniye sonra Kapanacaktır