FİRMALARINIZI KARAMANLI HABER'DE TANITIN

Karamanlı Haber, firma tanıtım rehberi yayınlarına başlayacak.

Haber sitemizde yayınlayacağımız firma tanıtım rehberi ile bölgede faaliyet gösteren tüm firmalar, sektör ve kategorik olarak bir arada toplanacak. Böylelikle ihtiyaç sahibi alıcıları ve hizmet veren satıcı şirket ve esnafı Karamanlı Haber internet sitesi aracılığıyla buluşturmak amaçlanıyor. 

Burdur ve çevre illerin nüfus yapısına paralel olarak açılan işletme sayısı da artmaktadır. Artan işletme sayısına göre de işletmeler arası rekabet olmaktadır. Ziyaretçilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak ve firmaların ürünlerinin tanıtım ihtiyacına firma rehberleri cevap vermektedir. Ziyaretçilerin sokak sokak, cadde cadde gezmelerine gerek kalmadan istedikleri firmayı, ürünü ve kampanyayı bulmaları kolaylaşmaktadır. Bu hem fiziki yorgunluğu azaltmakta, hem zamandan tasarruf edilmekte, hem de ekonomik olmasını sağlamaktadır.

İnternetin hızlanması ile firma rehberleri de içeriklerini geliştirmiş, ziyaretçilerin aradıklarını daha kolay bir şekilde bulmalarını sağlamaktadır. Önceleri firmaların sadece adres ve iletişim bilgilerine ulaşılırken artık günümüzde firmaların adres, telefon, ürün, fotoğraf, video, sosyal medya hesapları gibi bir çok bilgiye rahatça ulaşabilmektedir.

Firmaların girmiş olduğu bilgiler ışığında hem aradığımızı daha kolay buluyor, hem de firmalar arası karşılaştırma imkanı bulabiliyoruz. Firma kaç kere ziyaret edilmiş, aldığı olumlu olumsuz yorumlar neler, firma ile ilgili verilen puanlar ziyaretçilere tercihlerinde önemli faydalar sağlamaktadır.

Karamanlı Haber, rehberde yıllık olarak yer alacak firmalara uygun fiyat imkanı sunacak. 

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır