KARAMANLI'YA SENTETİK ÇİMLİ FUTBOL SAHASI VE 500 SEYİRCİLİ TRİBÜN YAPILACAK

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Burdur iline yapılacak olan yatırımlar ile ilgili açıklamada bulundu.

- SENTETİK ÇİMLİ FUTBOL SAHASI VE 500 SEYİRCİLİ TRİBÜN YAPIMI GERÇEKLEŞECEK

Karamanlı ilçesindeki sahanın yeniden yapılacağını belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “Karamanlı ilçemizde istinat duvarı yapımı sonrası bozulan çim saha yerine  FİFA standartlarına uygun, sentetik çimli futbol sahası yapımı, 500 seyirci kapasiteli portatif çelik tribün ve ikili soyunma odası yapımı için Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız tarafından 2 milyon 549 bin 027 lira ödenek ayrıldı. Bu yatırımla Karamanlı ilçemize yeni kullanışlı bir saha kazandırmış olacağız.” dediler.

- BURDUR GAZİ STADYUMUNA AYDINLATMA SİSTEMİ

Burdur Merkez Gazi Atatürk Stadyumunun aydınlatma eksiğinin bulunduğuna dikkat çekilen açıklamada, bu eksikliğin Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından giderileceği belirtilerek, “Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında, Gazi Atatürk Stadı saha aydınlatması için 451 bin 501 lira ödenek ayrıldı. Stadın aydınlatmasının yapılması ile akşam müsabakaları da oynatılabilecek ve futbol antremanları da yapılabilecek. Burdur’umuza hayırlı olsun.” ifadeleri kullanıldı.

Burdur’a yeni yatırımlar kazandırılması için çalışmalara devam ettiklerini belirten Milletvekili Özçelik ve Uğur,  Burdur ve İlçelerine yeni yatırımlar kazandırılması için çalışmaya devam ettiklerinin, devam eden yatırımların da hızla tamamlanması için gerekli görüşmelerin gerçekleştirildiğini kaydetti.

KMM

Saniye sonra Kapanacaktır
tempobet