Logo
Bu sayfayı yazdır

KARAMANLI İLÇE MERKEZİNE AĞIR VASITA ARAÇLAR GİREMEYECEK

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, ilçe merkezindeki yollara ağır vasıta araçların giriş yapamayacağını bildirdi.

Selimoğlu yaptığı açıklamada, içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu şebeke çalışmalarının yer aldığı alt yapı çalışmalarının sona ermesiyle yol ve çevre düzenlemeleri kapsamında sıcak asfalt, kilit parke yol çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini kaydetti.

Bakan Selimoğlu, yapımı tamamlanan yolların uzun ömürlü olması ve zarar görmemesi için ilçe merkezine büyük kamyon ve tır gibi ağır vasıta araçların girişini yasakladığını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Sıcak asfalt ve kilit parke ile yol çalışmalarımız devam ediyor. Binek otomobil, traktör ve kamyonet gibi araçlar dışındaki büyük kamyon ve tır gibi büyük araçların şehir içine girişini yasakladık. Şehir içerisine yük indirmeye gelen araçlar, mutlaka belediyemiz zabıta birimine haber verecek ve izin alacaktır. Aksi takdirde cezai işlem uygulanacaktır. Yollar zarar görmesin. Yollar, hepimizin milli servetidir.” 

KMM

2015 © Karamanlı Haber Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım & Uygulama

Aydın Bilgisayar

Web Tasarım Hizmetleri 0 248 531 40 30 Karamanlı/BURDUR