1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ

Karamanlı Kaymakamı Adem Topaca ve Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.

Kaymakam Adem Topaca mesajında, "İnsan kaynağının temel dinamiği olan emek, hayatımızdaki en onurlu değerlerin başında gelmektedir. İş ve emek işçilerimizin zor şartlar altında verdiği haklı mücadelelerinin ve elde ettikleri kazanımların önemli bir ürünüdür.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de ekonomik kalkınma ve gelişmede temel bir rol oynayan emekçilerin, medeniyet yolunda ve mücadelesinde Türkiye için önemli katkıları olmuştur. Emek ve sermayenin; insanların mutluluk, huzur ve barışına katkı sağlamadaki bu mücadelesi tüm dünyada emek ve dayanışma günü olarak kutlanmaktadır.

Bu düşüncelerle 1 Mayıs’ın başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün Milletimizin Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Başkan Fatih Selimoğlu, "Emekçilerimizin, ülkemizin ve ilimizin kalkınması, sosyal ve ekonomik olarak gelişmesi ve büyüme hedeflerine ulaşması gayesiyle büyük bir erdemle çalışmaları, sağduyulu tutum ve davranışları her türlü takdirin üzerindedir. Bu duygu ve düşüncelerle çalışan, üreten bütün işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü en içten duygularımla kutluyorum" dedi.

Murat ÇOBAN / KMM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saniye sonra Kapanacaktır
tempobet